• Giriş / Kaydol
 • Euro

Dubai Turu - 4 gece 5 gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Dubai Turu - 4 gece 5 gün

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  DUBAI
 • Alt Kategori :
  Aktif&Macera, Hobi & Özel İlgi Tatili, Kampanyalar, Kültür & Tarih, Lüks
 • Süre :
  5 Gün
 • Vize :
  Vize Müşterinin Sorumluğundadır
 • Uçuş durumu :
  Uçak bileti dahil
 • Ziyaret Edilen Yerler :
  Dubai
 • Konaklama Tipi :
  Oda Kahvaltı
 • Minimum Kapasite :
  2 Kişi

4 gece 5 gün Alışveriş, eğlence ve lüks yaşamın kalbi, Arap Yarımadası'nın yıldızı Dubai'yi keşfetmeye hazır mısınız?

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Dubai Turu - 4 gece 5 gün Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder

Tur Programı

1. Gün

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde SAAT 09:30’da buluşma. ***Misafirlerimizin biniş işlemlerini daha rahat yapabilmesi adına turun kalkış gününden bir önceki gün bilgilendirmede iletilecek saatte havalimanında bulunması gerekir. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 01.15’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.10’da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen Tripallin yetkilileri tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam Ekstra Olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turuna (40 USD) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. 

2. Gün

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari Turuna (90 USD)katılabilirler.4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. 

3. Gün

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra Düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turuna (90 USD)katılabilirler. Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında  fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turuna (70 USD) katılabilirler.Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer

4. Gün

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra OlarakDubai Eski Çarşılar Turuna(40 USD) katılabilirler. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, turumuzu bitiyor ve otelimize hareket ediyoruz. Otel varış ve serbest zaman.

5. Gün

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra OlarakDubai Eski Çarşılar Turuna(40 USD) katılabilirler. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, turumuzu bitiyor ve otelimize hareket ediyoruz. Otel varış ve serbest zaman. Geceleme otelde.

XXXX

Fiyata Dahil Olanlar

•          Istanbul - Dubai - Istanbul Air Arabia Havayollari Ekonomi Sinifi Uçak bileti,
•          Seçilecek Otellerde secilecek tura gore 3 gece oda kahvalti konaklama ,
•          Havaalani – Hotel – Havaalani Transferleri,
•          Panaromik Dubai Sehir Turu,
•          Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

•          Yurtdisi çikis harci: 15 TL
•          Dubai vizesi (75 EURO) seyahat tarihinden sonra en az 6 ay geçerli pasaport olmasi gerekmektedir.
•          Paket fiyatina dahil oldugu acikca belirtilmemis her turlu hizmet.
•          Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir) (2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED(yaklaşık 3 USD), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED(yaklaşık 4 USD), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED(yaklaşık 5 USD)'dir)   

Delmon Palace

,

Grand Excelsior Hotel

,

Coral Al Barsha Hotel

,

Rixos Premium Dubai Hotel

,

Dubai Vizesi
***B.A.E vize başvurularında Tripallin; Sponsor/Kefil’dir. Bu nedenle misafirlerimizin paket fiyatlarımızdan faydalanabilmesi için, Vize işlemlerinin Tripallin tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında konsolosluğa teslim edilmesine rağmen, konsolosluğun neden belirterek veya belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumlardan Tripallin sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Ulaşım

Air Arabia Havayolları Tarifeli Seferleri ile 
Sabiha Gokcen(SAW) - Sharjah(SHJ) G9 284 01:15 - 06:10
Sharjah(SHJ) - Sabiha Gokcen(SAW) G9 283 20:20 - 00:15